Εκκλησιαστικό Ρητό

Τρίτη, 9 Αυγούστου 2016

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Το πρόγραμμα των τριών αγωνιστικών

Μετά την κλήρωση που έγινε για το Κύπελλο Εύβοιας, το πρόγραμμα των τριών αγωνιστικών διαμορφώθηκε ως εξής:


Σημειώνουμε ότι η 1η αγωνιστική θα γίνει 27-28 Αυγούστου, η 2η αγωνιστική στις 3-4 Σεπτεμβρίου και η 3η αγωνιστική στις 10-11 Σεπτεμβρίου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ ΟΠΑ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "ΑΠΟΛΛΩΝ"
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΡΕΠΟ
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΡΕΠΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΟΠΑ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΡΕΠΟ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΡΕΠΟ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΟΠΑ ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΠΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "ΑΠΟΛΛΩΝ"
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΡΕΠΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Αναζήτηση